Acard

Acard - cechy i działanie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Acard. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to istotny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Acard informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Acard – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acard informacje

Postać: Tabletki powlekane (0,075 g) – 60 sztuk.Skład: ACARD zawiera 75 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania:Zmniejszenie tendencji do agregacji płytek krwi i zmniejszeniekrzepliwości płytek krwi w chorobie niedokrwiennej serca (niestabilnachoroba wieńcowa, stan po zawale mięśnia sercowego) oraz w zapobieganiupowikłaniom zawałowym, profilaktyce wtórnegozawału i zmniejszeniu ryzyka nagłego zgonu sercowego. U pacjentów powszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej.W zapobieganiu zatorom naczyniowym i udarowi mózgu u chorych zprzewlekłymmigotaniem przedsionków. Po przebytym epizodzie zatorowym mózgu, wzarostowej miażdżycy tętnic obwodowych.Działanie: Specjalna konstrukcja tabletki ACARD zapewnia uwalnianie leku dopiero w jelicie cienkim.Dawkowanie: Dorośli: 1-2 tabletki (75-150 mg) 1-2 razy dziennie lub co drugi dzień. Przyjmować doustnie, w czasie posiłku. Nie rozgryzać.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Acard, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz