Acard

Acard fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Acard. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to znany środek, który każdemu powinien poprawić zdrowie.

Acard własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Acard – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acard własności

Postać: Tabletki powlekane (0,075 g) – 30 sztuk.Skład: ACARD zawiera 75 mg kwasu acetylosalicylowego.Wskazania:Choroby serca. Zmniejszenie tendencji do agregacji płytek krwi izmniejszenie krzepliwości płytek krwi w chorobie niedokrwiennej serca(niestabilna choroba wieńcowa, gdy serce przeszło zawał) oraz wzapobieganiu powikłaniom zawałowym, profilaktyce wtórnegozawału i zmniejszeniu ryzyka nagłego zgonu sercowego. U pacjentów powszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej.W zapobieganiu zatorom naczyniowym i udarowi mózgu u chorych zprzewlekłymmigotaniem przedsionków. Po przebytym epizodzie zatorowym mózgu, wzarostowej miażdżycy tętnic obwodowych.Działanie: Specjalna konstrukcja tabletki ACARD zapewnia uwalnianie leku dopiero w jelicie cienkim. Leczy choroby serca.Dawkowanie: Dorośli: 1-2 tabletki (75-150 mg) 1-2 razy dziennie lub co drugi dzień. Przyjmować doustnie, w czasie posiłku. Nie rozgryzać.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Acard, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz