Accu chek softclix pro

Accu chek softclix pro - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewiele wiemy na temat Accu chek softclix pro. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to produkt, który człeku może naprawić zdrowie.

Accu chek softclix pro opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Accu chek softclix pro – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Accu chek softclix pro własności

  Czyszczenie i dezynfekcja Nakłuwacz należy czyścić raz na tydzień miękką szmatką, zmoczoną w wodzie z mydłem lub w 70% roztworze alkoholu (dostępne w aptece). Dodatkowo wacikiem nawilżonym 70% roztworem alkoholu należy dokładnie wytrzeć wnętrze szarej końcówki nakłuwacza i przezroczystej nasadki AST. Następnie należy zostawić nakłuwacz i nasadkę AST do całkowitego wyschnięcia.   Opis Nakłuwacz Accu-Chek Softclix PRO posiada 11 ustawień głębokości nakłucia i pozwala na pobieranie minimalnej ilości krwi potrzebnej do pomiaru. Prawie bezbolesny pomiar Mały, dyskretny, w kształcie długopisu Do wyboru 11 głębokości nakłucia dające maksimum wygody  
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Accu chek softclix pro, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz