Acne derm krem

Acne derm krem kiedy i jak stosować. Sprawdźmy jak mało wiemy na temat Acne derm krem. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to znany środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Acne derm krem własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Acne derm krem informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acne derm krem opis

Postać: Krem – 20 g.Wskazania: ACNE-DERM jest stosowany do miejscowego leczenia różnych postaci trądzika pospolitego (trądzik zaskórnikowy, grudkowo-krostkowy, w mniejszym stopniu ropowiczy) oraz zmian barwnikowych polegających na hiperpigmentacji (ostudy, złośliwe plamy soczewicowate, przebarwienia pozapalne, fotoalergiczne i fototoksyczne).Działanie: ACNE-DERM stosowany zewnętrznie działa przeciwtrądzikowo, hamuje nadmierną lub nieprawidłową czynność melanocytów oraz wykazuje pewne działanie antyproliferacyjne i cytotoksyczne.Dawkowanie: Rano i wieczorem na umytą i osuszoną skórę zmienioną chorobowo nakładać cienką warstwę kremu i wklepać.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Acne derm krem, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz