Aflovag płyn

Aflovag płyn opis i własności. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Aflovag płyn. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie to produkt, który człowiekowi musi pomóc.

Aflovag płyn informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Aflovag płyn – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aflovag płyn opis

  Składkwas mlekowy, destylowana woda rumiankowa, destylowana woda różana, destylowana woda z oczaru, wyciąg lawendowy, diglukonian chlorheksydyny 20%, amidopropylobetaina kwasów kokosowych, eter monobutylowy polioksyetyleno (26) polioksypropylenu (26), polioksyetelenowany uwodorniony olej rycynowy (40), woda.  StosowanieKażda butelka zawiera właściwą dawkę odpowiednią do jednego zabiegu higienicznego. Dokładnie umyć ręce przed zastosowaniem irygatora.Przekręcić górną część motylkowego zamknięcia butelki aż do usłyszenia kliknięcia i włożyć rurkę do butelki.Następnie wprowadzić drugi koniec rurki do pochwy i nacisnąć butelkę, najlepiej w ustawieniu „do góry nogami”.Wysączyć stopniowo cały roztwór wewnątrz pochwy.Na koniec irygacji delikatnie osuszyć jej zewnętrzną część bez spłukiwania.Irygację pochwy można przeprowadzić w różnych pozycjach: siedząc na bidecie lub na sedesie, stojąc w wannie lub kabinie prysznicowej opierając jedną nogę na brzegu. Po użyciu butelka i rurka nie nadają się do ponownego wykorzystania i należy je wyrzucić.  Opakowanie3 jednorazowe butelki 100 ml z 3 jednorazowymi rurkami.Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty, chronić przed światłem i ciepłem, w miejscu niedostępnym dla dzieci.  PrzeciwwskazaniaStwierdzona nadwrażliwość na jeden ze składników.  Ważnenie stosować po okresie przydatności do użycia podanym na opakowaniu. Nie używać produktu, jeśli butelka jest uszkodzona. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. Z uwagi na właściwości wyciągów naturalnych, na dnie butelki może utworzyć się osad, który zniknie po wstrząśnięciu. Nie używać w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi lub lekami bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.Szczególne środki ostrożności:nie stosować częściej niż 2 razy w tygodniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. W okresie ciąży przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.  Wskazaniaobfite upławy lub w każdym przypadku dla głębszej higienyoczyszczenie i usunięcie pozostałości po lekach dopochwowychpo użyciu miejscowych środków antykoncepcyjnychhigiena intymna pod koniec okresu menstruacjinormalna higiena intymna: 1-2 irygacji w tygodniu (2 butelki)  OpisFormuła płynu do irygacji pochwy AFLOVAG® oparta na środkach oczyszczających i naturalnych wyciągach, uwzględnia delikatną fizjologię błony śluzowej, pozwala na higienę pozostawiającą przyjemne uczucie świeżości i czystości. Kwas mlekowy pozytywnie wpływa na równowagę biologiczną i osłonę przed infekcjami i podrażnieniami, mając swój udział w profilaktyce przeciwzakażeniowej. Działanie higieniczne uzupełnione jest o działanie łagodzące i zmniejszające przekrwienie, nawet przy występowaniu patologii (swoiste i nieswoiste zapalenie sromu i pochwy) i/lub w powiązaniu ze specyficznym leczeniem lub zabiegiem. Wyrób medyczny. AFLOVAG® płyn do irygacji pochwy jest dobrze tolerowany nawet przy dłuższym stosowaniu.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Aflovag płyn, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz