Alanerv

Alanerv - o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Alanerv. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to znany środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Alanerv działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alanerv – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alanerv opis

  SkładnikiKwas alfa-liponowy (tioktanowy); Olej z ogórecznika lekarskiego zawierający 22% kwasu gamma-linolenowego; żelatyna spożywcza; Czynnik odporności: Glicerol; Olej sojowy; Emulgator: Lecytyna sojowa; Witamina E naturalna; Zagęszczacz: Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; Barwnik: Dwutlenek tytanu; Kompleks witamin grupy B: Witamina B1, Witamina B2, Witamina B5, Witamina B6; Barwnik: czerwony tlenek żelaza; Selenometionina.  DawkowanieZaleca się spożywać 1 -2 kapsułek dziennie podczas głównych posiłków.  OstrzeżeniaPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł światła.Przechowywać w miejscach niedostępnych dla małych dzieci.Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia.Preparaty uzupełniające dietę stanowią skoncentrowane źródło odżywcze;nie mogą być traktowane jako substytuty zróżnicowanej diety.  Tolerancja i bezpieczeństwo stosowaniaSkładniki preparatu ALAnerv w zalecanych dawkach, nie wywołują efektów niepożądanych, nawet podczas długiej kuracji.  ZastosowanieALAnerv stosuje się jako preparat odżywiający komórki nerwowe. Stosowany jako uzupełnienie diety.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Alanerv, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz