Alantan plus krem

Alantan plus krem . Zauważmy jak mało wiemy w temacie Alantan plus krem. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Alantan plus krem własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alantan plus krem – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alantan plus krem opis

Postać: Krem: tuba – 35 g Skład: ALANTAN PLUS zawiera alantoinę, d-pantenol.Wskazania: W dermatologii, w leczeniu różnego rodzaju ran, podrażnień i zapaleń skóry (oparzenia, w tym słoneczne, po radioterapii).Owrzodzenia żylakowe podudzi. Zapalenie błony śluzowej nosa. Pielęgnacja sutków podczas karmienia.Działanie: Skojarzone działanie składników: pobudzające rozwój komórek i przyspieszające ich podział, przeciwzapalne i osłaniające.Synergiczne w zakresie działania przeciwzapalnego, łagodzącego dolegliwości bólowe.Dawkowanie: Smarować do kilku razy dziennie.Krem ALANTAN PLUS wskazany przy skórze normalnej.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Alantan plus krem, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz