Alantan zasypka

Alantan zasypka - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Alantan zasypka. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - tak to znany środek, który człowiekowi powinien poprawić zdrowie.

Alantan zasypka własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alantan zasypka – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alantan zasypka opis

Postać: Zasypka (0,5%) – 50 g.Skład: Zasypka ALANTAN zawiera alantoinę, kwas borowy oraz tlenek cynkowy.Wskazania: Stany zapalne skóry, odparzenia, wyparzenia, odleżyny.Działanie: ALANTAN pobudza ziarninowanie, powoduje szybkie oczyszczanie ran i ułatwia oddzielanie tkanki martwiczej, wzmaga procesy naskórkowania. Działa karetolitycznie. Tlenek cynku wykazuje działanie ściągające i osłaniające.Dawkowanie: Zasypywać cienką warstwą chorobowo zmienione miejsca 1-2razy dziennie.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Alantan zasypka, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz