Albothyl globulki

Albothyl globulki - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Albothyl globulki. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który wielu może pomóc.

Albothyl globulki opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Albothyl globulki – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Albothyl globulki informacje

 Postać: Opakowanie – 6 globulek.Skład: 1 globulka zawiera 90 mg kwasu polimetyleno-m-krezolosulfonowego.ALBOTHYL to złożony związek chemiczny w formie globulek. Działa na bakterie Gram dodatnie, Gram ujemne. Wykazuje również aktywność w stosunku do beztlenowców. Stosowany w miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Dodatkowo przyspiesza gojenie uszkodzonej błony śluzowej, nie działa na zdrową tkankę. Jedna globulka zawiera 90 mg polikrezulenu (nazwa międzynarodowa – policresulenum). Wytwarza on wysoce kwaśne środowisko, które niszczy bakterie.Działanie: Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwpierwotniakowym. Działa na bakterie Gram-dodatnie, Gram-ujemne (w tym Gardnerella vaginalis), beztlenowe oraz grzyby i Trichomonas vaginalis. Złuszcza martwe i chorobowo zmienione komórki nabłonka walcowatego, co przyspiesza gojenie. Hamuje krwawienia poprzez koagulację białek i silne obkurczenie naczyń. Preparat wchłania się przez błonę śluzową macicy i jest wydalany przez nerki. Wskazania: Miejscowe leczenie zapaleń, zakażeń i uszkodzeń tkanek pochwy i szyjki macicy: nadżerki części pochwowej szyjki macicy, upławy (również pochodzenia bakteryjnego, rzęsistkowego i grzybiczego), zapalenie pochwy i szyjki macicy, owrzodzenie wywołane uciskiem pesariów, hamowanie krwawienia po biopsji lub usunięciu polipów macicy. Działanie niepożądane: W pojedynczych przypadkach, na początku leczenia obserwowano miejscowe i przemijające objawy podrażnienia. Interakcje: Należy unikać jednoczesnego stosowania innych leków dopochwowych. Dawkowanie: Dopochwowo. 1 globulka raz dziennie (na noc) lub co drugi dzień.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Albothyl globulki, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz