Alerzina

Alerzina - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niewiele wiemy w temacie Alerzina. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to produkt, który człeku musi naprawić zdrowie.

Alerzina opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alerzina – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alerzina działanie

Skład:1 tabletki powl. zawiera 10 mg dichlorowodorku cetyryzyny.Działanie:Lek przeciwhistaminowy, silny i selektywny antagonista obwodowego receptora histaminowego H1. Hamuje zależną od histaminy wczesną fazę reakcji alergicznej. Cetyryzyna jest szybko wchłaniana z przewodu pokarmowego; pokarm przedłuża wchłanianie, ale nie wpływa na biodostępność leku. Wiąże się w około 93% z białkami osocza. Jest metabolizowana w wątrobie i wydalana w 70% z moczem (w tym około 50% w postaci niezmienionej) oraz w 10% z kałem. T0,5 we krwi wynosi 8,3 h.Wskazania:Leczenie objawowe przewlekłego oraz sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (katar sienny), alergicznego zapalenia spojówek, przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na cetyryzynę, hydroksyzynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.Ciąża i okres karmienia piersią:Dopuszcza się stosowanie w ciąży wyłącznie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w okresie karmienia piersią.Dawkowanie:Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 10 mg raz na dobę. Pacjentom z niewydolnością wątroby lub nerek podaje się połowę dawki. Dzieci 4-6 lat (o mc. <30 kg): 5 mg raz na dobę; 6-12 lat (o mc.>30 kg): 10 mg raz na dobę lub 5 mg 2 razy na dobę.Uwagi:Lek należy odstawić na kilka dni przed wykonaniem testów skórnych. Podczas leczenia należy unikać picia alkoholu i przyjmowania leków hamujących czynność o.u.n.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Alerzina, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz