Aleve

Aleve opis i własności. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Aleve. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to popularny środek, który człeku powinien pomóc.

Aleve informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Aleve – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aleve informacje

Postać: Tabletki – 7 sztuk.Wskazania: Aleve należy stosować w przypadku występowania:bólów mięśniowych, bólów krzyża, bólów stawów niewielkiego stopnia, bólów miesiączkowych, głowy, zębów oraz w przypadku gorączki i przeziębienia. Działanie: Aleve uśmierza ból, działa przeciwzapalnie i obniża gorączkę. Ma szybkie i długotrwałe działanie. Dawkowanie: Lek należy przyjmować doustniepopijając wodą. Dorośli: 1 tabletka co 8 do 12 godzin do ustąpienia objawów. Dla uzyskania lepszego efektu można stosować początkowo 2 tabletki, a następnie po upływie 12 godzin 1 tabletkę. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki na dobę, chyba że jest to wyraźne polecenie lekarza.Osoby w podeszłym wieku (od 65 roku życia): nie więcej niż 2 tabletki w ciągu doby, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dzieci: nie podawać dzieciom do lat 16, chyba że na wyraźne zalecenie lekarza i pod ścisłą kontrolą.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Aleve, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz