Alliogal

Alliogal - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Alliogal. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to produkt, który każdemu może poprawić zdrowie.

Alliogal własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alliogal – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alliogal działanie

  SkładMacerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimnoSkład kapsułki: macerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca)Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek)Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,162 gKwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,174 gKwasy tłuszczowe wielonienasycone: 1,764 gw tym:kwas GLA (gamma-linolenowy): 0,189 g Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.  Dawkowanie3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zawartość: 60 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę  PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  WskazaniaALLIOGAL stanowi unikalne połączenie dobroczynnych właściwości tłoczonego na zimno oleju z nasion wiesiołka i czosnku. Uzupełnianie diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, w tym kwas GLA i allicynę, zalecane jest szczególnie w okresie przesilenia organizmu i narażenia na infekcje. Składniki zawarte w preparacie w połączeniu z właściwą dietą wywierają korzystny wpływ na system immunologiczny i układ krążenia. Suplement diety
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Alliogal, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz