Alpa leśna płyn

Alpa leśna płyn fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Alpa leśna płyn. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Alpa leśna płyn informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Alpa leśna płyn – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Alpa leśna płyn informacje

  Skład 60 % vol. Alcohol Denat., Aqua, Needle Extract, Menthol, Parfum, Cl 19140, Cl 28440, d-Limonene.   Wskazania Infekcje dróg oddechowych,Przeziębienia i infekcje grypo podobne – również jako uzupełnienie leczenia podstawowego,Bóle głowy.  Opis ALPA LEŚNA płyn do masażu ciała – spirytusowa mikstura ziołowa o wszechstronnym działaniu i 100 letniej tradycji stosowania do masażu, kąpieli, do okładów, po rozcieńczeniu z wodą.  
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Alpa leśna płyn, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz