Androvit

Androvit . Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Androvit. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - tak to istotny środek, który wielu może pomóc.

Androvit opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Androvit – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Androvit informacje

Postać: Opakowanie – 30 sztuk.Skład: Beta karoten, witamina E oraz C, niacyna, tiamina, ryboflawina, witamina B6 oraz B12, biotyna, cynk, miedz, selen, chrom. Wskazania: Zestaw witamin i składników mineralnych zalecany głównie dla mężczyzn. AndroVit uzupełnia niedobory tych składników w diecie mężczyzny i dzięki temu umożliwia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i układu krążenia, prawidłowy przebieg procesów antyoksydacyjnych, przemiany materii i regeneracji skóry, prawidłowe funkcjonowanie prostaty i sprawność seksualną. witamina A – ta witamina bierze udział w procesie widzenia i reprodukcji, jest jednym z głównych elementów likwidacji wolnych rodników. Skutkiem niedoboru może być spadek poziomu hormonów sterydowych, w tym także płciowych. Preparat  zapewnia 50% dobowego zapotrzebowanie na witaminę A. witamina E - powoduje nieczynność wolnych rodników. Zapobiega chorobom degeneracyjnym i nowotworowym. Obniżona zawartość witaminy E (oraz A i C) w organizmie jest uznawana za czynnik ryzyka rozwoju choroby niedokrwiennej serca. AndroVit zapewnia 45% dobowego zapotrzebowania na witaminę E. witamina C – bierze udział w syntezie kolagenu. Zmniejsza zapadalność na infekcje górnych dróg oddechowych. Zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów żołądka, przełyku i jamy ustnej. Wpływa na normalizację podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi. Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. AndroVit zapewnia 43% dobowego zapotrzebowania na witaminę C. witaminy z grupy B – uczestniczą w procesach energetycznych komórek, odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Biorą udział w tworzeniu krwi.Cynk - niezbędny do produkcji insuliny i testosteronu. Preparat zapewnia 40% dziennego zapotrzebowania na cynk. Chrom – ogranicza odkładanie tłuszczów, przez co przeciwdziała otyłości. Umożliwia prawidłowe funkcjonowanie insuliny i przyswajanie glukozy przez tkanki. Preparat zapewnia 17-50% dziennego zapotrzebowania na chrom.  Selen -  bierze udział w tworzeniu prawidłowych elementów komórkowych układu odpornościowego i unieczynnia wolne rodniki. Stosowany jest również w profilaktyce raka prostaty. AndroVit zapewnia 43% dobowego zapotrzebowania na selen. Miedź -  jest niezbędna w produkcji hemoglobiny, kolagenu, neuroprzekaźników. Bierze udział w tworzeniu barwnika włosów (zapobiega ich siwieniu). Skutkiem niedoboru może być wzrost poziomu cholesterolu we krwi. AndroVit zapewnia 50% dobowego zapotrzebowania na miedź. Sposób użycia: Raz dziennie 1-2 kapsułki.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Androvit, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz