Apap noc

Apap noc - o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy na temat Apap noc. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie.

Apap noc własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Apap noc – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Apap noc opis

Postać: Tabletki – 24 sztuki.Wskazania: Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą.Trudności w zasypianiu spowodowane bólem. Opis: APAP NOCto pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym zasypianie. Produkt ten został specjalnie stworzony z myślą o pacjentach cierpiących z powodu bólu pojawiającego się wieczorem lub w nocy, który może powodować trudności z zaśnięciem lub nocne wybudzenia. W skład preparatuAPAP NOC wchodzą dwie substancje czynne: paracetamol w dawce 500 mg (lek, który skutecznie zwalcza ból i jednocześnie jest bezpieczny dla organizmu) oraz chlorowodorek difenhydraminy w dawce 25mg (bezpieczny i łagodnie działający środek ułatwiający zasypianie o dodatkowym działaniu uspokajającym, który nie powoduje uzależnień oraz nie upośledza sprawności psychomotorycznej w godzinach rannych następnego).
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Apap noc, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz