Aparat korekcyjny marcin

Aparat korekcyjny marcin - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Aparat korekcyjny marcin. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Aparat korekcyjny marcin informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Aparat korekcyjny marcin – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aparat korekcyjny marcin własności

Opis APARAT KOREKCYJNY MARCIN – aparat stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu palucha koślawego (Hallux Valgus). Aparat ma szansę stać się dla Państwa właściwym sposobem zapobiegania i leczenia palucha koślawego. Aparat „Marcin II” jest uzupełnieniem produkowanego przez nas od wielu lat aparatu korekcyjnego „Marcin”. Aparat używany jest w trakcie chodzenia. Do aparatu – jako jedynego z grupy klinów międzypalcowych – dołączono kołeczki rozporowe, stosowane w zależności od rozległości wady. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki klinów oraz 2 kołeczki. Rozmiar: uniwersalny   Instrukcja używania Po umyciu stóp i przeprowadzeniu gimnastyki, zakładamy aparat na stopy. Aparat należy umieścić między I a II palcem stopy, otworami do góry i węższą częścią do wnętrza stopy. Do aparatu dołączone są kołeczki, które umieszczając w otworach stosuje się w zależności od rozległości wady.  
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Aparat korekcyjny marcin, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz