Aparat korekcyjny marcin

Aparat korekcyjny marcin o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Aparat korekcyjny marcin. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście to istotny środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Aparat korekcyjny marcin opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Aparat korekcyjny marcin – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aparat korekcyjny marcin informacje

Opis APARAT KOREKCYJNY MARCIN – aparat stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu palucha koślawego (Hallux Valgus). Aparat ma szansę stać się dla Państwa właściwym sposobem zapobiegania i leczenia palucha koślawego. Używanie aparatu nie jest kłopotliwe i wykazuje dużą skuteczność poprzez utrzymywanie palca przez długie godziny snu lub wypoczynku w skorygowanej pozycji. W aparacie korekcyjnym „Marcin” – jako jedynym z grupy aparatów ortopedycznych na stopy – zastosowano elementy w postaci naturalnej skóry juchtowej. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki aparatów: na prawą i lewą stopę. Rozmiar: uniwersalny   Instrukcja używania Po umyciu stóp i przeprowadzeniu gimnastyki zakładamy aparat na stopy. Literką „L” oznaczony jest aparat na lewą stopę, literką „P” na prawą stopę. Aparat należy wsunąć na stopę tak, aby okrągła część wyklejona piankowym materiałem znalazła się między paluchem (dużym palcem) a pozostałymi palcami. Opaskę należy ustawić tak, aby obejmowała wewnętrzną część stopy na wysokości zniekształcenia. Taśmę ściągającą zaczepioną na dolnym ramieniu przeciągnąć po zewnętrznej części stopy do zaczepu na górnym ramieniu i z powrotem, a następnie ustalić siłę korekcyjną rzepem. Zaleca się stopniowo zwiększać siłę naciągnięcia rzepu. W przypadku wystąpienia bólu, siłę korekcji należy zmniejszyć.  
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Aparat korekcyjny marcin, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz