Apibon

Apibon o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Apibon. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to istotny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Apibon własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Apibon – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Apibon opis

  Skład1 kapsułka:Ekstrakt z propolisu 20 mgEkstrakt z pyłku pszczelego 200 mg  DawkowanieSpożywać 3 razy dziennie 1 kapsułkę. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  PrzeciwwskazaniaNie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu zwłaszcza u osób uczulonych na produkty pszczele.  OpisPreparat pochodzenia naturalnego stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające naturalną odporność organizmu na infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Wspomaga prawidłową czynność wątroby i gruczołu krokowego oraz prawidłowe ukrwienie mózgu. Zalecany jest u osób narażonych na zatrucia substancjami chemicznymi, np. dymem tytoniowym.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Apibon, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz