Aqua femin

Aqua femin - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Aqua femin. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który człeku może naprawić zdrowie.

Aqua femin informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Aqua femin – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aqua femin informacje

Postać: Opakowanie – 50 sztuk. Opis: Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu wody w organizmie. Lekkość, to organizm oczyszczony z nadmiaru wody i toksyn. Aqua-Femin powstał jako odpowiedź na potrzeby wielu kobiet, które mają problem z nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie. Jest to często spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w organizmie. Może to powodować powstawanie obrzęków w okolicach twarzy, oczu, opuchlizny wokół kostek. Często towarzyszą temu także: przyrost masy ciała, uczucie ciężkości nóg, a nawet bóle migrenowe głowy. W Aqua-Feminie znajdziemy mieszankę naturalnych składników roślinnych, które poprawiają drenaż tkanek i wspomagają wydalanie z organizmu nadmiaru wody i toksyn. Dzięki niemu kobieta może poczuć się lekko i poprawić swoje samopoczucie.Image Image Wskazania: Dla wszystkich kobiet, które: mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: obrzękami, okolicy oczu i twarzy o bólami migrenowymi o uczuciem ciężkich nóg o przyrostu masy ciała o celulitem, zwłaszcza jego wodną odmianą cierpiących na zespół napięcia przedmiesiączkowego stosują doustną antykoncepcję mają skłonności do nawracających dolegliwości ze strony dróg moczowych. Działanie: Wspomaga wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (moczopędne działanie jałowca i brzozy) Ułatwia drenaż tkanek i oczyszcza organizm z toksyn (min. Jony sodu i chloru, kwas moczowy Zmniejsza obrzęki poprzez poprawę elastyczności naczyń (pietruszka) Działa antyseptycznie w obrębie dróg moczowych (mącznica) Uzupełnia wypłukiwane jony potasu. Dawkowanie: 1 tabletka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 tygodnie. Najlepiej przyjmować Aqua-Femin regularnie co 2 tygodnie w drugiej fazie cyklu miesięcznego. Działania niepożądane i środki ostrożności: Osoby ze schorzeniami nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat tylko po konsultacji z lekarzem. Kobiety w ciąży i matki karmiące nie powinny stosować preparatu.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Aqua femin, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz