Astroglide gel normal

Astroglide gel normal . Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Astroglide gel normal. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - tak to popularny środek, który wielu może pomóc.

Astroglide gel normal własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Astroglide gel normal – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Astroglide gel normal własności

  SkładPurified Water, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Gluconate, Methylparaben, Glucono Delta Lactone,Sodium Hydroxide.  Sposób użyciaPrzed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne. Delikatnie rozprowadzić.  OpisPoprawia wygodę i łatwość zbliżeń intymnych. Oparty na wodzie, rozpuszczalny w wodzie i o odpowiednim pH. Bezpieczny i kompatybilny w stosowaniu z prezerwatywami. Astroglide® żel nie zawiera tłuszczy. Astroglide® nie jest środkiem antykoncepcyjnym oraz nie zawiera środków plemnikobójczych! Pamiętaj! Stosując produkty marki Astroglide® dbasz o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Astroglide gel normal, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz