Astroglide normal intymny

Astroglide normal intymny fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Astroglide normal intymny. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to produkt, który każdemu może poprawić zdrowie.

Astroglide normal intymny działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Astroglide normal intymny – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Astroglide normal intymny własności

  SkładPurified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium 15, Methylparaben, Propylparaben.  Sposób użyciaPrzed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.  OpisAstroglide® Normal – intymny płyn nawilżający. Innowacyjna niepowtarzalna formuła skutecznie nawilża oraz zapobiega podrażnieniom i otarciom.Konsystencja oraz odpowiednie pH – Astroglide® do złudzenia przypomina naturalny śluz kobiecy. Stosowany podczas stosunku płciowego zwiększa komfort i wygodę oraz wzmacnia przyjemności i doznania obydwojga partnerów.Kompatybilny i bezpieczny z prezerwatywami.Nie zwiera tłuszczy. Oparty na wodzie i rozpuszczalny w wodzie. Nie skleja i bardzo łatwy do usunięcia.Astroglide® nie jest środkiem antykoncepcyjnym oraz nie zawiera środków plemnikobójczych.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Astroglide normal intymny, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz