Atoperal baby emulsja

Atoperal baby emulsja fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak mało wiemy w temacie Atoperal baby emulsja. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to istotny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Atoperal baby emulsja informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Atoperal baby emulsja – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Atoperal baby emulsja własności

  StosowanieDo wypełnionej letnią wodą wanienki należy wlać 2 nakrętki emulsji. Kąpiel powinna trwać ok.10-15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem (bez pocierania).  PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej (15°C-25°C). Nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Produkt opracowany we współpracy z dermatologami. Przebadany dermatologicznie.  OpisATOPERAL BABY emulsja do kąpieli nawilżającej oparta na oleju lnianym.Emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry. Delikatnie oczyszcza skórę (poprzez łagodne substancje absorbujące zanieczyszczenia z powierzchni skóry).Atoperal® Baby emulsja do kąpieli przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Doskonale nawilża i natłuszcza skórę oraz tworzy na jej powierzchni delikatną warstwę okluzyjną (ochronną), zapobiegającą przeznaskórkowej utracie wody.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Atoperal baby emulsja, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz