Atussan syrop

Atussan syrop . Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Atussan syrop. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który wielu powinien pomóc.

Atussan syrop informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Atussan syrop – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Atussan syrop informacje

  DawkowanieMaksymalny czas trwania leczenia bez zalecenia lekarza wynosi 1 tydzień.Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 5 ml syropu (7,5 mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę.Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 10 ml syropu (15 mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę.Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 15 ml syropu (22,5 mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę.Dorośli: 15 ml syropu (22,5 mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobęProdukt leczniczy Atussan należy przyjmować przed posiłkiem. Produktu leczniczego Atussan, 1,5 mg/ml, syrop nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat.  Wpływ na płodność, ciążę i laktacjęNie prowadzono badań, które mogłyby określić bezpieczeństwo stosowania produktu leczniczego w okresie ciąży i laktacji.Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego Atussan u kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. W drugim i trzecim trymestrze ciąży, produkt leczniczy Atussan może być stosowany jedynie w razie bezwzględnej konieczności.Brak danych odnośnie przenikania substancji czynnej i jej metabolitów do mleka matki. Podawanie cytrynianu butamiratu podczas karmienia piersią powinno być przeciwwskazane ze względów bezpieczeństwa.  Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowaniaZe względu na działanie butamiratu cytrynianu powodujące hamowanie odruchu kaszlu, należy unikać jednoczesnego stosowania leków wykrztuśnych, ponieważ może to prowadzić do zalegania śluzu w drogach oddechowych, co zwiększa ryzyko skurczu oskrzeli i zakażenia dróg oddechowych.Należy zweryfikować diagnozę, jeżeli kaszel utrzymuje się dłużej niż 7 dni.Produkt leczniczy Atussan zawiera sorbitol, dlatego nie należy go stosować u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją fruktozy. Produkt leczniczy może mieć lekkie działanie przeczyszczające. Wartość kaloryczna: 2,6 kcal/g sorbitolu.Produkt leczniczy Atussan zawiera glicerol, który może powodować ból głowy, zaburzenia żołądkowe i biegunkę.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.  WskazaniaProdukt leczniczy stosowany w leczeniu objawowym kaszlu różnego pochodzenia.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Atussan syrop, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz