Azucalen płyn

Azucalen płyn - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy na temat Azucalen płyn. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który każdemu powinien naprawić zdrowie.

Azucalen płyn własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Azucalen płyn – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Azucalen płyn informacje

OpisProdukt leczniczy Azucalen® zawiera wyciąg płynny z koszyczków rumianku pospolitego oraz wyciąg płynny z kwiatów nagietka lekarskiego (1:1). Stosuje się tradycyjnie jako środek przeciwzapalny. Skuteczność leku opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Wskazania Preparat Azucalen® stosuje się tradycyjnie do przemywania okolicy zewnętrznych kobiecych narządów płciowych (wargi sromowe), w łagodnych stanach zapalnych. Szczególnie zalecany u kobiet w okresie pomenopauzalnym. Przeciwwskazania Nie należy stosować leku Azucalen®:Przy uczuleniu na substancje czynne tj. kwiat rumianku, kwiat nagietka lub inne rośliny z rodziny Złożonych Composite (Asteraceae). CiążaPrzed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. Karmienie piersiąPrzed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. Działania niepożądane Jak każdy lek, Azucalen® może powodować działania niepożądane. Nie odnotowano działań niepożądanych dla produktu leczniczego Azucalen®. U niektórych osób w czasie stosowania leku Azucalen® może wystąpić reakcja nadwrażliwości na rumianek lub nagietek (np. alergia kontaktowa), charakteryzująca się zmianami dermatologicznymi, takimi jak: wysypka, pokrzywka, świąd skóry, rumień, obrzęk. W przypadku wystąpienia ww. objawów uczulenia ,należy zaprzestać stosowania leku. Przechowywanie lekuPrzechowywać w temperaturze poniżej 25° C.Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Nie należy stosować leku Azucalen® po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Stosowanie Lek do stosowania zewnętrznego, przed użyciem wymaga rozcieńczenia. Łyżkę stołową (tj. ok. 15 ml) preparatu rozpuścić w 1 litrze przegotowanej wody i używać do przemywań. Skład Substancje czynne: 100g płynu zawiera:Wyciąg płynny z rumianku pospolitego (Chamomillae extractum fluidum) 1:1  – 50g (Ekstrahent – etanol 70% v/v)Wyciąg płynny z nagietka lekarskiego (Calendulae extractum fluidum) 1:1  – 50g (Ekstrahent – etanol 70% v/v)Preparat zawiera średnio 62% obj. etanolu.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Azucalen płyn, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz