Bakozin

Bakozin - jak, kiedy i po co używać. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Bakozin. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to produkt, który niejdenemu musi pomóc.

Bakozin działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bakozin – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bakozin własności

  SkładSkład 1 tabletki: Bacopa monnieri ekstrakt – 0,25g, metyloceluloza (substancja wypełniająca), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), maltodekstryna ziemniaczana (substancja wypełniająca), laktoza (substancja wypełniająca), skrobia ziemniaczana (substancja wypełniająca).Zawiera substancję słodzącą (maltodekstrynę ziemniaczaną) i cukier.  Sposób użyciaZaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie, po posiłku popijając wodą. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy dłuższym stosowaniu (minimum 1 miesiąc).  OstrzeżeniaNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.W okresie ciąży i karmienia, decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.  Warunki przechowywaniaPrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.  OpisPreparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12 roku życia przy wzmożonym wysiłku umysłowym.Jest dobrym uzupełnieniem diety, ponieważ:wspomaga sprawność umysłową w sytuacjach stresowych,ułatwia uczenie się,ułatwia zapamiętywanie i zdolność koncentracji oraz łagodzi skutki stresu.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Bakozin, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz