Basis medica pończochy

Basis medica pończochy -informacje na temat produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Basis medica pończochy. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który człeku może pomóc.

Basis medica pończochy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Basis medica pończochy – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Basis medica pończochy działanie

WskazaniaBASIS MEDICA pończochy medyczne, uciskowe – 2º kompresji:noga obrzęknięta, bolesna, „ciężka”żylaki z towarzyszącymi obrzękamipo przebytym zakrzepowym zapaleniu żył (przy obrzękach i bólach)przed- i pooperacyjna profilaktyka zakrzepowego zapalenia żyłobrzęki po stłuczeniach, złamaniach i zwichnięciachsłoniowacizna stóp i golenipo zagojeniu się niewielkich owrzodzeń żylakowych. PrzeciwwskazaniaMiażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa.Wysokość A-G (pończochy)od 71 cm – długiePończochy produkowane są w wersji z czubkiem otwartym (wolne palce).
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Basis medica pończochy, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz