Bepanthen plus krem

Bepanthen plus krem . Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Bepanthen plus krem. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to popularny środek, który niejdenemu musi pomóc.

Bepanthen plus krem informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bepanthen plus krem informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bepanthen plus krem własności

Postać: Tuba – 30 g.Opis: Krem przyspieszający gojenie ran zawierający środek przeciwbakteryjny, do stosowania zewnętrznegoSkład:1 gram kremu zawiera:Substancje czynne:dexpantenol 50 mgchlorowodorek chlorhexidyny 5 mgSubstancje dodatkowe: biała miękka parafina, lanolina (E 913), polioxyl – 40 stearynian, DL – pantolakton, woda.Właściwości i działanie:Dekspantenol po wchłonięciu przez skórę przekształca się dokwasu pantotenowego, który jest składnikiem koenzymu A i odgrywa ważnąrolę w metabolizmie każdej komórki. Kwas pantotenowy bierze udział wbudowie naskórka skóry i śluzówki.W procesie gojenia ran pobudza mitozę i utwardzanie włókien kolegenu.Chlorhexidyna jest środkiem odkażającym wykazującym działaniebakteriobójcze przeciw bakteriom Gram-dodatnim (również naStaphylococcus aureus), które często mogą być przyczyną zakażeń skóry.Wykazuje mniejszą aktywność przeciw bakteriom Gram-ujemnym. Niewykazuje działania przeciwwirusowego i przeciwgrzybiczego.Wskazania:Dostosowania profilaktycznego przed zakażeniem ran takich jak otarcia,skaleczenia, pęknięcia, rozpadliny, oparzenia i podrażnienia skóry.Uszkodzenia i rany skóry po małych zabiegach operacyjnych.Przeciwwskazania:Bepanthen Plus nie powinien być stosowany u pacjentów:- ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu- cierpiących na oparzenia słoneczneNie należy stosować do oczu ani na błony śluzowe.Dawkowanie i sposób użycia:Smarowaćraz lub kilka razy dziennie na otarcia, skaleczenia, zadrapania,pęknięcia, rozpadliny, oparzenia lub zmienioną chorobowo powierzchnięskóry.Można założyć opatrunek.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Bepanthen plus krem, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz