Beta karoten

Beta karoten . Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Beta karoten. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Beta karoten opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Beta karoten opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Beta karoten informacje

  SkładBetacarotenum 30% 6,67 mg   DawkowanieDorośli – 1 kapsułka dwa razy dziennie w dawkach podzielonych przyjmowanych podczas posiłku.   WskazaniaProdukt zaleca się stosować jako uzupełnienie diety w witaminę A i beta-karoten w okresie jesienno-wiosennym oraz w warunkach zwiększonej ekspozycji na światło słoneczne.   DziałanieBeta-karoten jest prowitaminą witaminy A, która odpowiada za prawidłowy proces widzenia, odpowiednie funkcjonowanie skóry oraz rozwój i czynności nabłonków. Chroni organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, które mogą niszczyć struktury błon komórkowych i powodować niekontrolowany podział komórek. Beta-karoten gromadzony w skórze pochłania promieniowanie słoneczne, wykazując tym samym działanie ochronne.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Beta karoten, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz