Beta karoten sun

Beta karoten sun -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Beta karoten sun. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to popularny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie.

Beta karoten sun działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Beta karoten sun opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Beta karoten sun działanie

  Skład1 kapsułka zawiera: Beta-karoten 6 mg oraz: olej sojowy (emulgator), żelatyna, gliceryna, wosk pszczeli (stabilizator), lecytyna sojowa (emulgator).  DawkowanieNajlepiej zażywać 1 kapsułkę dziennie. Osoby o jasnej karnacji w celu ochrony skóry powinny zacząć stosowanie preparatu około 2 tygodni przed pobytem na słońcu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  PrzechowywaniePreparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować, jeśli naklejka pod nakrętką jest uszkodzona.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.  Działania niepożądaneOsoby palące papierosy przed zastosowaniem preparatów z beta karotenem powinny skonsultować się z lekarzem.  WskazaniaW okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie w celu ochrony skóry przed negatywnymi skutkami działania UV.Przed pobytem na słońcu, aby przygotować skórę na działanie promieniowania.W celu uzyskania i utrwalenia ładnego koloru opalenizny zarówno latem jak i zimą.Dla zachowania skóry długo w dobrej kondycji.  DziałaniePreparat zawiera beta-karoten, który: Bardzo skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, dzięki czemu zmniejsza ryzyko alergii i oparzeń słonecznych a także chroni włókna kolagenowe przed zniszczeniem.Spowalnia procesy starzenia skóry poprzez wspomaganie procesów regeneracyjnych.Zmniejsza ryzyko alergii słonecznych i poparzeń.Nadaje skórze kolor opalenizny poprzez gromadzenie się w tkance podskórnej.  OpisBeta-Karoten Sun – pomaga uzyskać piękną opaleniznę, zmniejsza ryzyko poparzeń słonecznych.Beta Karoten Sun to szczególny preparat, który dostarcza organizmowi optymalną dawkę beta- karotenu. Każdy z nas chce, aby jego skóra wyglądała zdrowo, ładnie, wyglądała na mniej zmęczoną. Niestety wakacje i odpoczynek zdarzają się raz do roku, a nawet wtedy duża niekontrolowana dawka słońca może wywołać wręcz odwrotny skutek. Dlatego pomocny może być Beta Karoten Sun. Nie tylko nadaje skórze ładny odcień opalenizny bez nadmiernej ekspozycji na słońce, ale także skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV. Niestety nasza skóra nieodpowiednio zabezpieczona źle reaguje na słońce. Coraz bardziej powszechne są różnego rodzaju alergie, pokrzywki i poparzenia. Natomiast przyjmując beta karoten 2-3 tygodnie przed opalaniem barwnik gromadząc się w skórze odbija niekorzystne promienie i działa jak naturalny filtr słoneczny. Jednocześnie nasza skóra szybciej się opala i opalenizna jest bardziej trwała. Inną bardzo ważną zaletą preparatu jest działanie ochronne na włókna kolagenowe, które niestety ulegają zniszczeniu pod wpływem słońca i skóra szybciej traci jędrność, pojawiają się zmarszczki. Dlatego właśnie Beta Karoten Sun jest tak wyjątkowy, pozwala dłużej zachować młody wygląd, nadaje piękny koloryt skóry i pomaga opalać się bez ryzyka poparzeń. 
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Beta karoten sun, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz