Betacaroten plus

Betacaroten plus fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Betacaroten plus. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Betacaroten plus opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Betacaroten plus własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Betacaroten plus informacje

  SkładBeta-karoten, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, witamina C (kwas L-askorbinowy), poliwinylopirolidon – substancja wiążąca, hydroksypropylometyloceluloza – substancja glazurującą, Witamina E witamina E, selenian sodu, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek tytanu,- barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, hydroksypropyloceluloza – substancja glazurująca, żółcień pomarańczowa – barwnik, wosk biały i wosk Carnauba – substancje glazurujace.Beta-karoten 10 mg,witamina C 60 mg,selen 25 µg.  DawkowanieDorośli 1 tabletka dziennie. Preparat zaleca się zażywać podczas posiłku.  WskazaniaPrzed pobytem na słońcu czy w solarium,aby uzyskać piękny, „opalony” kolor skóry bez ekspozycji na słońcu,aby opalenizna stała się mocniejsza, trwalsza i bardziej świetlista,aby wzmocnić ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV,aby chronić skórę przed starzeniem  OpisBetacaroten 10 mg Plus sauplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy E i C oraz beta karoten i selen w warunkach ekspozycji na światło słoneczne. Beta karoten poprawia odporność skóry na promieniowanie słoneczne. Chroni skórę od wewnątrz. Pozwala uzyskać piękną brązową opaleniznę szybko i bezpiecznie.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Betacaroten plus, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz