Bilobil forte

Bilobil forte - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Bilobil forte. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to produkt, który każdemu musi pomóc.

Bilobil forte informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bilobil forte – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bilobil forte opis

Postać: Kapsułki – 60 sztuk.Preparat poprawiający działanie umysłu ludzkiego, poprawiający koncentrację.Opis: Preparat usprawniający krążenie krwi w mózgu. Każda kapsułka zawiera 80mg standaryzowanego suchego wyciągu z liści miłorzębu. Działanie: Bilobil forte jest preparatem usprawniającym krążenie i zaopatrzenie mózgu w tlen i glukozę. Poprawa przepływu mózgowego działa ochronnie na komórki i tkanki oraz zapobiega osłabieniu sprawności umysłowej. Poprawa przepływu obwodowego przeciwdziała objawom związanym z osłabieniem ukrwienia kończyn. Jak stosować Bilobil forte: u pacjentów z zaburzeniami pamięci i sprawności umysłowej związanymi z wiekiem: 1 kapsułka 2 do 3 razy na dobę w zawrotach głowy, szumie w uszach, osłabieniu słuchu: 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem w zaburzeniach ukrwienia kończyn (z objawami uczucie ochłodzenia, ból podczas chodzenia): 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem.Istotne oznaki poprawy występują zwykle po trzech tygodniach zażywania leku. Kurację można kontynuować przez trzy miesiące. Bilobil forte zawiera podwójną dawkę wyciągu z miłorzębu japońskiego.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Bilobil forte, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz