Bio chrom

Bio chrom . Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Bio chrom. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to produkt, który niejdenemu musi naprawić zdrowie.

Bio chrom opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bio chrom – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bio chrom działanie

Postać: Opakowanie – 60 tabletek.Opis: Dla łasuchów i diabetykówBio-Chrom.Czym jest chrom?Chrom to minerał, pierwiastek śladowy, znajdujący się w pożywieniu. Jest najlepszym sprzymierzeńcem dla wszystkich, których problemem są słodycze.Jak działa chrom?Badania naukowe potwierdziły znaczącą rolę chromu w procesach regulowania stężenia poziomu cukru we krwi. U pacjentów, u których stwierdzono niedobór tego pierwiastka, zaobserwowano występowanie uczucia głodu i wzmożonego zapotrzebowania na słodycze, pojawiające się w niedługim czasie po jedzeniu. Przyczyną jest nagłe obniżenie stężenia cukru we krwi – hipoglikemia czynnościowa. Skutkiem zwiększonego apetytu na słodycze jest powstawanie nadwagi.Co się dzieje, kiedy mamy niedobór chromu?Do komórek dociera zbyt mało cukru. Jeśli produkują mniej energii, czujemy się zmęczeni i osłabieni, ratuje nas wtedy słodki batonik lub czekolada. Zalecane Dzienne Spożycie (RDA) chromu wynosi50 – 200 mcg. Przeciętna dieta w Europie Północnej dostarcza tylko ok. 35 mcg tego pierwiastka na dobę. Niska zawartość chromu w pożywieniu wynika z obróbki termicznej żywności, stosowania półproduktów spożywczych a także ich grillowania i mrożenia. Dlatego właśnie nawet stosowanie bardzo dobrze zbilansowanej diety nie jest w stanie dostarczyć organizmowi zalecanej dawki chromu. Najlepszym źródłem chromu są drożdże piwne. Ponadto występuje on w brokułach, kukurydzy, w chudym mięsie, kaszy gryczanej, pełnoziarnistym chlebie, pomidorach i pieprzu.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Bio chrom, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz