Biodent pasta

Biodent pasta - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Biodent pasta. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to popularny środek, który człowiekowi może pomóc.

Biodent pasta własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Biodent pasta – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Biodent pasta własności

OpisBiodent to pasta do zębów, skuteczna w zapobieganiu i łagodzeniu objawów parodontozy oraz innych chorób przyzębia. Zmniejsza krwawienie i regeneruje tkanki dziąseł. Skuteczność pasty Biodent bazuje na działaniu specjalnej kombinacji ekstraktu 5 ziół leczniczych: rumianku, szałwii, melisy, rozmarynu i oczaru oraz alantoiny. Składniki te wykazują następujące działanie:przeciwzapalne, ściągające i zmniejszające krwawienieregenerujące tkankiantybakteryjnepoprawiające ukrwienie dziąsełprzyspieszające gojenie 
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Biodent pasta, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz