Bioderma photoderm apres

Bioderma photoderm apres - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Bioderma photoderm apres. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - tak to znany środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Bioderma photoderm apres własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bioderma photoderm apres opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bioderma photoderm apres opis

  Sposób użyciaPreparat nakładać na czystą i suchą skórę. Aplikację emulsji najlepiej powtórzyć wieczorem, przed położeniem się spać.Przed użyciem ostrożnie zdjąć klips zabezpieczający pompkę, następnie przekręcić pompkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara i nacisnąć kilka razy (4-5).  WskazaniaEmulsja nawilżająca o działaniu kojącym i przedłużającym opalenizną dla każdego rodzaju skóry, także dla skóry bardzo wrażliwej (twarz i całe ciało). Wysuszenie skóry spowodowane ekspozycją na słońce. Przegrzanie oraz zaczerwienienie skóry po nadmiernej ekspozycji na słońce. Poparzenia słoneczne.   Właściwości i działanieBIODERMA PHOTODERM APRES SOLEIL emulsja po opalaniu o działaniu łagodząco-nawilżającym i przedłużającym opaleniznę – zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, zapobiega wysuszeniu skóry po ekspozycji na słońce, spowalnia skutki fotostarzenia się skóry. Koi i przyspiesza regenerację skóry osłabionej pod wpływem szkodliwego działania słońca. Łagodzi uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane po zbyt długiej ekspozycji na słońce. Spowalnia proces złuszczania naskórka, dzięki czemu przedłuża efekt opalenizny.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Bioderma photoderm apres, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz