Biodrain

Biodrain opis i własności. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Biodrain. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Biodrain działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Biodrain – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Biodrain działanie

OpisBioDrain – ziołowe tabletki oczyszczające organizm z nadmiaru toksyn. Łączą tradycyjne zioła z najnowszymi osiągnięciami nauki w zakresie oczyszczenia organizmu i detoksykacji: zawierają flawonoidy, prebiotyki oraz bioaktywne glikoproteiny z owoców.Tabletki nie zawierają laktozy, glutenu, pszenicy ani drożdży. Produkt odpowiedni dla wegetarian, wegan i diabetyków. WskazaniaPreparat stosowany z powodzeniem, działa w harmonii z organizmem. Wygodne, łatwe do połknięcia tabletki.Najlepsze rezultaty są osiągane po stosowaniu BioDrain Tabletki przez okres 6 tygodni. Przeważnie detoksykację organizmu należy stosować dwa razy w roku, przez okres 4-6 tygodni. Zapewni to prawidłowe oczyszczenie organizmu oraz przywrócenie uczucia lekkości i pełni energii. Środki ostrożnościNie stosować w przypadku dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zalecana dzienna dawka nie powinna być przekroczona. W przypadku równoległego stosowania innych leków należy skonsultować się z lekarzem. Sposób użycia2 tabletki 3 razy dziennie podczas spożywania głównych posiłków, przez okres minimum 2 tygodni. Należy pić wodę – minimum 1 litr dziennie (zaleca się picie 1,5 – 2 litrów dziennie). SkładZawartość w 1 tabletce: Cykoria 160 mg, Miąższ owoców cytrusowych 130 mg, Dandelion 100 mg, Psyllium 88 mg, Karczoch zwyczajny 74 mg, Spirulina 60 mg, Pokrzywa 60 mg, Szparagi 50 mg, Nasiona selera 50 mg, Tymianek 21 mg, Magnez 23,4 mg.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Biodrain, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz