Biopron

Biopron - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Biopron. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to produkt, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Biopron informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Biopron – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Biopron opis

  Skład1 kapsułka (masa netto: 0,23g±5%) zawiera:Kultury bakterii mikroflory jelit:Bifidobacterium bifidum 5%Bifidobacterium breve 10%Bifidobacterium longum 15%Lactobacillus acidophilus 20%Lactobacillus casei 5%Lactobacillus plantarum 5%Lactobacillus rhamnosus 10%Lactococcus lactis ssp. Lactis 20%Streptococcus thermophilus 10%kwas askorbinowy (wit.C) E300 1mg substancje pomocnicze: fruktooligosacharydy, stearynian magnezu E470b, skrobia.Koncentracja w okresie przydatności produktu do spożycia: 9 miliardów żywych bakterii w maksymalnej zalecanej porcji dziennej – 2 kapsułki.   Sposób użycia1 kapsułka 1-2x dziennie w trakcie posiłku. Szczepy probiotyczne preparatu BIOPRON® 9 stanowią naturalny element zdrowej mikroflory jelit, dlatego też jest on bezpieczny także w przypadku długotrwałego stosowania.Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.  OpisBIOPRON – zawiera 9 szczepów żywych mikroorganizmów w ilości 9 miliardów w porcji dziennej, zdolnych do optymalnego zasiedlenia przewodu pokarmowego i „harmonizacji” mikroflory jelit.Biopron® 9 jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 4 lat.Kultury probiotyczne zawarte w kompleksie BIOPRON® 9 w naturalny sposób pomagają:w usuwaniu dolegliwości związanych z trawieniem (zatwardzenie, bębnica, wzdęcie brzucha, rozwolnienie, podrażnienie), poprawiają przyswajanie pokarmu i perystaltykę jelit (ruch ścian jelit)3).w rekonwalescencji po leczeniu antybiotykami i chemoterapeutykami; są niezbędne w procesie produkcji witamin w organizmie (B6, B12, kwas foliowy) i wchłaniania potrzebnych substancji odżywczych.2)w stymulacji systemu immunologicznego; dzięki zwiększeniu populacji komórek zdolnych do walki z patogenami wspomagana jest naturalna obronność organizmu.1,4)w detoksykacji organizmu; zapobiegają w rozmnażaniu się patogennych bakterii, dzięki czemu ograniczają produkcję substancji toksycznych i kancerogennych.1)w kuracjach dietetycznych i oczyszczających; zdrowa flora jelit to warunek prawidłowego trawienia i skutecznego usuwania substancji odpadowych z organizmu.3)w przypadku problemów skórnych, kandydozy, mikozy; zawarte szczepy probiotyczne pomagają zmniejszyć ryzyko infekcji i wystąpienia procesów zapalnych.3)w regulacji poziomu cholesterolu; zawarty kompleks probiotyczny reguluje metabolizm cholesterolu, wyraźnie zmniejsza jego poziom.1) 
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Biopron, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz