Błonnik jabłkowy

Błonnik jabłkowy o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Błonnik jabłkowy. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to istotny środek, który niejdenemu może naprawić zdrowie.

Błonnik jabłkowy własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Błonnik jabłkowy – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Błonnik jabłkowy własności

  OpisBłonnik pokarmowy to zespół substancji wchodzących w skład ścian komórkowych roślin, który charakteryzuje się tym, iż nie jest trawiony ani wchłaniany w przewodzie pokarmowym człowieka. Po spożyciu wchłania wodę i pęcznieje, wypełniając żołądek i zmniejszając poczucie głodu, dzięki czemu zapobiega tyciu. Przyjmowanie błonnika polepsza pracę jelit i przyspiesza wydalanie, skracając w ten sposób czas kontaktu masy pokarmowej ze ścianami przewodu pokarmowego. Dlatego też dieta bogata w błonnik sprzyja obniżeniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów oraz ustabilizowaniu poziomu cukru we krwi. Pomaga również w zaparciach i biegunce oraz w oczyszczaniu organizmu z toksyn i metali ciężkich.  Ciąża i okres karmieniaKobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią przyjmowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem  Sposób przechowywaniaPrzechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  SkładBłonnik jabłkowy Zawartość składnikóww 3,5 g produktu(1 łyżeczce)w 20 g produktu(zalecanej dziennej porcji)Błonnik pokarmowy w tym nierozpuszczalnyrozpuszczalny Węglowodany przyswajalneBiałkoTłuszcz Wartość energetyczna2,10 g1,75 g0,35 g 0,49 g0,22 g0,06 g 14,18 kJ / 3,36 kcal12,00 g10,00 g2,00 g 2,80 g1,28 g0,32 g 81,00 kJ / 19,20 kcal  Sposób użyciaDawkowanie preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb organizmu. Rozpocząć od 1 łyżeczki (ok. 3,5 g) dziennie i stopniowo zwiększać do momentu zauważenia optymalnych efektów. Preparat należy wymieszać z wodą, innym napojem lub jogurtem. Popić szklanką wody. Nie należy spożywać preparatu na sucho. Nie należy przyjmować więcej niż 20 g preparatu na dobę.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Błonnik jabłkowy, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz