Bodymax plus

Bodymax plus - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niewiele wiemy w temacie Bodymax plus. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - tak to znany środek, który człeku powinien pomóc.

Bodymax plus własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bodymax plus – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bodymax plus działanie

  Skład1 tabletka Bodymax Plus dostarcza: Standaryzowany wyciąg z żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer ) 100 mg Standaryzowany wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) 37,2 mg Witamina A 800 µg Tiamina (witamina B1) 1,1 mg Ryboflawina (witamina B2) 1,4 mg Witamina B6 1,4 mg Witamina B 12 2,5 µg Kwas foliowy 200 µg Niacyna (witamina PP) 16 mg Kwas pantotenowy 6 mg Witamina C 80 mg Witamina D 10 µg Witamina E 12 mg Magnez 225 mg Żelazo 14 mg Cynk 10 mg Miedź 1000 µg Jod 150 µg Mangan 2 mg Chrom 40 µg Selen 55 µg Molibden 50 µg   DawkowanieDorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano.Bodymax może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około 3-miesięcznej kuracji zrobić przerwę w przyjmowaniu preparatu na 2 do 4 tygodni.Pierwsze pozytywne efekty leczenia są zauważalne po około dwutygodniowym przyjmowaniu preparatu, czyli po nasyceniu organizmu ginsenozydami. Efekty te utrzymują się jeszcze długo po zaprzestaniu przyjmowania preparatu.  PrzeciwwskazaniaNie należy stosować w przypadku hiperwitaminozy A i żelazicy. Wyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi i stosowanymi w chorobie Parkinsona, zawierającymi inhibitory monoaminooksydazy. Dlatego też osoby przyjmujące tego typu leki powinny zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem wyciągów z żeń-szenia. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Bodymax Plus nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi.   Działania niepożądaneRzadko obserwowano zaburzenia gastryczne.  Ciąża i karmienie piersiąNie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią  Informacja dla sportowcówŻeń-szeń nie jest środkiem dopingowym. Może być stosowany przez sportowców.  Informacja dla diabetykówProdukt może być przyjmowany przez diabetyków. 1 tabletka zawiera ekwiwalent 22,3 mg glukozy.  WłaściwościBodymax Plus zaleca się przyjmować: w celu wzmocnienia w okresach długotrwałych, nadmiernych wysiłków fizycznych i psychicznych, w stresie w okresie rekonwalescencji, po chorobach infekcyjnych, zabiegach chirurgicznych w przypadku obniżonej sprawności fizycznej i psychicznej (stany znużenia, nadmierna pobudliwość, kłopoty z koncentracją i zapamiętywaniem) w celu uzupełnienia niedoborów witamin i składników mineralnych spowodowanych jednostajnym odżywianiem się lub dietą odchudzając.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Bodymax plus, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz