Bodymax tonik wzmacniający

Bodymax tonik wzmacniający - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Bodymax tonik wzmacniający. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - tak to produkt, który człowiekowi może poprawić zdrowie.

Bodymax tonik wzmacniający własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Bodymax tonik wzmacniający – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Bodymax tonik wzmacniający informacje

  OpisBODYMAX tonik wzmacniający preparat został opracowany specjalnie dla osób intensywnie pracujących umysłowo oraz osób odczuwających związane z wiekiem problemy ze sprawnością umysłową. Preparat wspomaga sprawność umysłową, zmniejsza zmęczenie oraz wspomaga naturalne siły obronne organizmu. Zawiera unikalne połączenie podwójnej dawki najwyższej jakości wyciągu z żeń-szenia GGE® z kompleksem witamin z grupy B. Bodymax Tonik Wzmacniający to świetny pomysł na prezent dla naszych najbliższych. Preparat ma przyjemny smak.  DziałaniePreparat wspomaga sprawność umysłową, zmniejsza zmęczenie oraz wspomaga naturalne siły obronne organizmu. Zawiera unikalne połączenie podwójnej dawki najwyższej jakości wyciągu z żeń-szenia GGE® z kompleksem witamin z grupy B. Bodymax Tonik Wzmacniający to świetny pomysł na prezent o przyjemnym smaku dla naszych najbliższych.  WskazaniaBodymax Tonik zaleca się przyjmować:w celu wzmocnienia organizmuw przypadku obniżonej sprawności fizycznej i psychicznejw okresach długotrwałych, nadmiernych wysiłków fizycznych i psychicznych, w stresiew okresie rekonwalescencjiw celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy z grupy B  PrzeciwwskazaniaWyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi i stosowanymi w chorobie Parkinsona, zawierającymi inhibitory monoaminooksydazy. Dlatego też osoby przyjmujące tego typu leki powinny zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem wyciągów z żeń-szenia.Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.Bodymax Tonik Wzmacniający nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu.Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia.Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami zawierającymi witaminy z grupy B.  DawkowanieDorośli: 25-50 ml (2-4 łyżki stołowe) dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku.Pierwsze pozytywne efekty są zauważalne po około dwutygodniowym przyjmowaniu preparatu.  Skład25-50 ml (2-4 łyżki stołowe) Bodymax Tonik zawierają:Skład25 ml dostarcza50 ml dostarczaStandaryzowany wyciąg z żeń-szenia GGE (Panax ginseng C.A. Meyer)50 mg100 mgWitaminyTiamina (witamina B1)0,7 mg (64%*)1,4 mg (127%*)Ryboflawina (witamina B2)0,8 mg (57%*)1,6 mg (114%*)Witamina B61 mg (71%*)2 mg (143%*)Niacyna (witamina PP)9 mg (56%*)18 mg (113%*)Kwas pantotenowy3 mg (50%*)6 mg (100%*)* % zalecanego dziennego spożyciaZawiera cukier i substancje słodzące. Zawiera żródło fenyloalaniny.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Bodymax tonik wzmacniający, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz