Calcenato

Calcenato - cechy i działanie. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Calcenato. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to popularny środek, który każdemu musi pomóc.

Calcenato własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Calcenato – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Calcenato opis

  Skład1 tabletka zawiera:Wapń elementarny 500 mg (węglan wapnia -1250 mg);Witamina D3 (cholecalcyferol – 5 jug);Magnez 50 mg (tlenek magnezu -120 mg);Cynk 7,5 mg (tlenek cynku-9,375 mg)  DawkowanieZwykle 1 tabletka dziennie.Dzienna porcja preparatu pokrywa: Wapń – 62%; Witamina D3 – 100%, Magnez – 17%, Cynk – 50% zalecanego dziennego spożycia.  WskazaniaSuplement diety uzupełniający niedobory wapnia, witaminy D3, magnezu i cynku w codziennej diecie. Polecany dla osób, których dieta powinna być bogata w wapń, a więc: w okresie intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży; dla kobiet w okresie przed i pomenopauzalnym jako profilaktyka osteoporozy; w przeziębieniu oraz przy objawach alergii.  DziałanieUzupełnia niedobory wapnia, witaminy D3 oraz magnezu i cynku w organizmie.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Calcenato, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz