Camilia roztwór doustny

Camilia roztwór doustny . Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Camilia roztwór doustny. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który człowiekowi powinien pomóc.

Camilia roztwór doustny informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Camilia roztwór doustny – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Camilia roztwór doustny działanie

  Skład1 pojemnik jednodawkowy (minims – 1 ml) zawiera:Chamomilla vulgaris 9 CH 333,3 mgPhytolacca decandra 5 CH 333,3 mgRheum 5 CH 333,3 mg  Sposób użyciaOtworzyć saszetkę. Oderwać jeden pojemniczek. Zamknąć dokładnie saszetkę zawierającą pozostałe minimsy. Przekręcić u ułamać końcówkę. Zawartość pojemniczka wprowadzić do jamy ustnej dziecka, utrzymując je w pozycji siedzącej.  DawkowanieJeśli lekarz nie zaleci inaczej należy stosować następujący schemat dawkowania: 2 – 3 razy dziennie wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa).Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po trzech dniach leczenia wskazane jest zasięgnięcie porady lekarza.  WskazaniaBolesne ząbkowanie u niemowląt  OpisBOIRON CAMILIA homeopatyczny produkt leczniczy.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Camilia roztwór doustny, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz