Cardiamidum krople dosutne

Cardiamidum krople dosutne - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niewiele wiemy na temat Cardiamidum krople dosutne. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który wielu powinien pomóc.

Cardiamidum krople dosutne opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cardiamidum krople dosutne – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cardiamidum krople dosutne działanie

  Skład1 ml (około 20 kropli) zawiera substancję czynną: niketamid 250 mg, oraz substancje pomocnicze: kwas (S)-mlekowy, wodę oczyszczoną.  DawkowanieDoustnie, dorośli zwykle od 20 do 40 kropli 3 razy na dobę.Młodzież od 12 do 18 lat: od 20 do 40 kropli jednorazowo, raz na dobę.  Przeciwwskazanianadwrażliwość na którykolwiek składnik lekutachykardia i ciężkie zaburzenia rytmu sercanadciśnienie tętniczeniestabilna dusznica bolesnapadaczkadzieci w wieku poniżej 12 latciąża   OpisNiketamid substancja czynna leku Cardiamidum, wykazuje działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy i układ oddechowy. Lek Cardiamidum jest stosowany pomocniczo w stanach przewlekłego osłabienia i zmęczenia.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Cardiamidum krople dosutne, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz