Przeciwbólowe

Asprocol

Asprocol

  SkładJedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba wrzodowa,

Czytaj »

Excedrin migrastop

Excedrin migrastop

  SkładJedna tabletka powlekana zawiera 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu oraz 65 mg kofeiny.  Dawkowanie i sposób podawaniaDorośli (w wieku powyżej 18 lat) Ból głowy: Zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabletka. Drugą tebletkę

Czytaj »

Etopiryna

Etopiryna

Postać: Tabletki - 10 sztuk.Skład: ETOPIRYNA zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etoksybenzamidu, 50 mg kofeiny.Wskazania: ETOPIRYNA działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo w doraźnym leczeniu bólów głowy; choroby przeziębieniowe, grypa, bóle gośćcowe.Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo

Czytaj »

Etopiryna

Etopiryna

Postać: Tabletki - 30 sztuk.Skład: ETOPIRYNA zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etoksybenzamidu, 50 mg kofeiny.Wskazania: ETOPIRYNA działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo wdoraźnym leczeniu bólów głowy; choroby przeziębieniowe, grypa, bólegośćcowe.Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Czytaj »

Voltaren termal plaster

Voltaren termal plaster

  SkładAktywny węgiel drzewny, woda, sproszkowane żelazo, polimer akrylowy, sole sodowe.  Sposób użyciaNależy upewnić się, że skóra jest czysta, sucha i odtłuszczona.Ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem.Zdjąć taśmę, która zabezpiecza stronę klejącą plastraNiezwłocznie przyczepić w miejscu

Czytaj »

Ibuprom

Ibuprom

 Skład1 tabletka powlekana zawiera:substancje czynne: ibuprofen 200 mgsubstancje pomocnicze: w skład rdzenia tabletki wchodzą: celuloza sproszkowana (ELCEMA P-100), skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, olej roślinny utwardzony.skład otoczki: hydroksypropyloceluloza, glikol polietylenowy,

Czytaj »

Czopki glicerynowe

Czopki glicerynowe

  SkładPrzygotowane wg. receptury FP z glicerolu 86%, bezwodnego węglanu sodu, kwasu stearynowego.  PrzeciwwskazaniaNie należy stosować leku w chorobach odbytnicy lub w nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.  WskazaniaCzopki glicerolowe stosuje się w zaparciach jako

Czytaj »

Nurofen żel

Nurofen żel

  Skład1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu.  WskazaniaŁagodzi ból i stan zapalny towarzyszący stanom chorobowym takim jak:bóle mięśniowe,bóle pleców,ból towarzyszący chorobom układu mięśniowo- szkieletowego np.:- lekkie zapalenia stawów,- skręcenia,- nadwerężenia,- urazy sportowe,- gościec mięśniowo-ścięgnisty,-

Czytaj »

Viscoplast kapsiplast plaster

Viscoplast kapsiplast plaster

  Składna 1 cm2 plastra:Capsici extractum spissum 6,0-8,0 mcgBelladonnae extractum spissum 2,2-3,0 mcg  Sposób użyciaPrzykłada się na skórę w okolicy krzyżowej, klatki piersiowej, karku, ścięgien, stawów, bolących mięśni. Skórę miejsca bolącego dokładnie umyć i osuszyć.

Czytaj »

Opokan actigel

Opokan actigel

OpisOpokan Actigel to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania w leczeniu:bóli pourazowych mięśni i stawów (skręceń, zwichnięć, stłuczeńbóli kręgosłupaw chorobie zwyrodnieniowej stawóww reumatoidalnym zapaleniu stawówOpokan Actigel to lek zawierający naproksen, substancję która działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie

Czytaj »

Ibuprom max

Ibuprom max

Postać: Tabletki (0.4 g) - 12 sztuk.Skład: IBUPROM MAX zawiera 400 mg ibuprofenu.Wskazania: Pierwotny zespół bolesnego miesiączkowania. Jako lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, chorobie Stilla, innych

Czytaj »

Ibupar forte

Ibupar forte

Opakowanie: 10 tabletekDziałanie: Ibuprofen jestniesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, wykazującym umiarkowanedziałanie przeciwbólowe oraz działanie przeciwgorączkowe. Ibuprofendziała objawowo w chorobach reumatycznych (zmniejsza dolegliwościbólowe, obrzęk, sztywność i bóle stawów). Ibuprofen jest szybkowchłaniany z przewodu pokarmowego. Maksymalne stężenie w surowicywystępuje

Czytaj »

Paracetamol polfa łódź

Paracetamol polfa łódź

WskazaniaParacetamol Polfa-Łódź to sprawdzony lek szczególnie zalecany dla osób, którym doskwierają bóle różnego pochodzenia.Paracetamol Polfa-Łódź przynosi ulgę w:bólach głowybólach stawów i mięśnibólach miesiączkowychParacetamol Polfa-Łódź należy również stosować w: gorączkach np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach. DawkowanieJeśli

Czytaj »

Ibalgin maxi

Ibalgin maxi

  SkładIbalgin Maxi: 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum).  Przeciwwskazaniapreparat jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); u których po

Czytaj »

Ibum zawiesina doustna

Ibum zawiesina doustna

 SkładSuspensio 100 mg/5 mlIbuprofenum 2 gVehiculum ad 100 ml DawkowaniePrzed użyciem butelkę należy wstrząsnąć. Do opakowania dołączona jest miarka. Preparatu nie podawać niemowlętom o masie ciała poniżej 7 kg. Nie stosować u niemowląt poniżej 6 miesiąca

Czytaj »