Przeziębienie i grypa

Actifed syrop

Actifed syrop

Postać: Syrop - 100 ml. Actifed® (Triprolidini hydrochloridum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dekstrometorphani hydrobromidum) Syrop ( 25 mg + 30 mg + 10 mg)/5 ml SKŁAD: 5 ml syropu zawiera: substancje czynne: chlorowodorek triprolidyny

Czytaj »

Grypolek

Grypolek

Postać: Tabletki – 12 sztuk. Skład: Jedna tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu. Wskazania: GRYPOLEK zalecany gdy problemem jest przeziębienie i grypa. Formuła preparatu uwzględnia połączenie czterech

Czytaj »

Gripex

Gripex

Postać: Tabletki - 12 sztuk. Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów

Czytaj »

Depulol żel

Depulol żel

Postać: Tuba - 20 g. Skład:Rosmarini oleum 5,00 gEucalypti oleum 5,00 gBalsamum peruvianum 6,00 gVehiculum ad 100,00 g.Działanie:Skojarzone działanie olejków eterycznych i balsamu peruwiańskiego powoduje zmniejszenie przekrwienia górnych dróg oddechowych, ułatwia oddychanie oraz odkrztuszanie

Czytaj »

Nurofen forte

Nurofen forte

Postać: Opakowanie - 12 sztuk.Skład:1 tabletki powl. zawiera 200 mg lub 400 mg ibuprofenu. 1 kapsułki o przedłużonym uwalnianiu zawiera 300 mg ibuprofenu. 1 kapsułki elastyczna zawiera 200 mg ibuprofenu.Działanie:Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez

Czytaj »

Herbitussin kaszel

Herbitussin kaszel

Opakowanie: 12 pastylek do ssaniaOpis: Herbitussin Kaszel to unikalna kombinacja wyciągów zziół i olejków eterycznych, która sprzyja łagodzeniu kaszlu. Pastylkizawierają wyciąg z babki lancetowatej z dodatkiem miodu, który działaosłaniająco, a także wyciąg z tymianku, który

Czytaj »

Trachisept dzika róża

Trachisept dzika róża

Opakowanie: 16 tabletek do ssaniaOpis:Wspomaga odporność organizmu, zalecany w okresie przeziębieniowym. Zawiera Witaminę C.Produkt stanowi kompozycję naturalnych składników wywierającychłagodzące działanie przy podrażnieniach błony śluzowej gardła i jamyustnej. Miód pszczeli, działając na układ immunologiczny człowieka,wspomaga odporność

Czytaj »

Panadol dla dzieci

Panadol dla dzieci

 Skład5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: kwas jabłkowy, azorubinę, gumę ksantowa, syrop glukozowy uwodorniony, aromat truskawkowy, sorbitol 70%, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, wodę oczyszczoną. Nie zawiera cukru, alkoholu,

Czytaj »

Sinecod syrop

Sinecod syrop

  Skład 10 ml zawiera: - substancję czynną: cytrynian butamiratu 15,00 mg - substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona.

Czytaj »

Xylogel żel

Xylogel żel

  Skład1 g żelu zawiera 0 mg chlorowodorku ksylometazoliny oraz substancje pomocnicze: dwuwodorofosforan sodu x H2O, chlorek sodu, wodorofosforan sodu x 12 H2O, sorbitol, wersenian dwusodowy, chlorek benzalkoniowy 100%, hydroksyetyloceluloza, gliceryna, woda oczyszczona.    DawkowanieW przypadku

Czytaj »

Otrivin aerozol

Otrivin aerozol

  SkładSubstancja czynna: ksylometazoliny chlorowodorek 0,05%. Substancje pomocnicze: chlorek benzalkoniowy, sodu edetynian, sodu dwuwodorofosforan dwuwodny, sodu wodorofosforan dwunastowodny, sodu chlorek, sorbitol 70%, hypromeloza, woda oczyszczona.   Sposób użyciaAerozol do nosa: przed pierwszym podaniem kilka razy

Czytaj »

Syrop prawoślazowy alte

Syrop prawoślazowy alte

  Skład100 g preparatu zawiera 34,9 g wodnego maceratu otrzymanego z 5 cz. korzenia prawoślazu. (34,9 maceratio aq. ex 5 g Althaeae radix)W skład substancji dodatkowych wchodzą: sacharoza, etanol 760 g/l, kwas benzoesowy, woda dejonizowana

Czytaj »

Neogardin forte

Neogardin forte

  OpisNeogardin FORTE mocne tabletki na gardłosuplement dietysmaczne tabletki do ssaniasilnie odkażadługotrwale nawilża i koipodnosi odpornośćnaturalne składniki

Czytaj »

Nasivin soft

Nasivin soft

  Skład1ml roztworu zawiera 0,25 mg oksymetazoliny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glicerol 85%, woda oczyszczona.  DawkowanieNasivin Soft 0,025 % - dzieci powyżej 1 roku życia do 6 lat - 1 dawka

Czytaj »

Sinecod krople

Sinecod krople

  SkładKrople doustne1 ml (22 krople) zawiera:substancję czynną: cytrynian butamiratu 5,00 mgsubstancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona.Krople zawierają sacharynę oraz

Czytaj »