Przeziębienie i grypa

Sambucol immuno forte

Sambucol immuno forte

 SkładEkstrakt z owoców czarnego bzu, witamina C,  glukonian cynku,  syrop glukozowy, woda oczyszczona, aromat malinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu.Wartość odżywcza (10 ml): ekstraktu z owoców czarnego bzu: 3,8 g  DawkowanieStosować bezpośrednio

Czytaj »

Encopirin

Encopirin

  Skład Acidum acetylolosalicylum (kwas acetylosalicylowy).   Dawkowanie Jeśli lekarz nie przepisze inaczej stosuje się następująco: przeciwbólowo i przeciwgorączkowo: 1 tabletka co 4 godziny, lub 1 do 2 tabletek co 6 godzin. W celu zahamowania

Czytaj »

Orofar max

Orofar max

  Skład1 pastylka twarda zawiera: Substancje czynne: chlorek cetylopirydyniowy 2 mg, chlorowodorek lidokainy 1 mg Substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek miętowy Schimmela, lewomentol, acesulfam potasowy, skrobia kukurydziana, kwas cytrynowy jednowodny, Macrogol

Czytaj »

Fervex o smaku

Fervex o smaku

  SkładParacetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg oraz m.in. sacharoza (subst. Pomocnicza).  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu; ciężka niewydolność wątroby lub nerek; jaskra z wąskim kątem; rozrost gruczołu krokowego z

Czytaj »

Choligrip hot

Choligrip hot

  Skład1 saszetka zawiera 750 mg Paracetamolum (paracetamolu), 10 mg Phenylephrini hydrochloridum (chlorowodorku fenylefryny), 60 mg Acidum ascorbicum (kwasu askorbowego).  DawkowanieDorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna saszetka co 4 do 6 godzin.

Czytaj »

Envil gardło

Envil gardło

  Skład1 tabletka do ssania zawiera: 5 mg chlorku cetylopirydyniowego, 0 mg chlorowodorku lidokainy i 17,42 mg cynku glukonianu (co odpowiada 2,5 mg jonów cynku).  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancje czynne lub inne leki miejscowo

Czytaj »

Theraflu zatoki

Theraflu zatoki

 Skład1 saszetka zawiera:substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mgsubstancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10,żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu

Czytaj »