Cedrus olej

Cedrus olej - właściwości i działanie produktu. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Cedrus olej. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie to istotny środek, który człeku może pomóc.

Cedrus olej działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cedrus olej – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cedrus olej informacje

Postać: Opakowanie – 100 ml.Opis: Olej cedrowy CEDRUS zawiera w 100 g 92,6 mg witaminy E (w tym Alfa Tokoferol – 34,84 mg, Gamma + Beta – Tokoferol 56,8 mg, Delta Tokoferol 0,94 mg) oraz witaminy B1, B2 i ponad 90 % nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9.Dzięki tym unikalnym składnikom: pomaga oczyścić przewód pokarmowy i żyły, wspomaga leczenie: niestrawności, nieżytu żołądka, stanów zapalnych i wrzodów żołądka, dwunastnicy oraz jelit, nadkwasoty i obstrukcji, wspomaga pracę wątroby, śledziony i trzustki, pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, zmniejsza ryzyko zawału serca, udaru mózgu i choroby wieńcowej, wspomaga leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów i cukrzycy, korzystnie oddziałuje na skórę – regeneruje ją i wspomaga kuracje odmładzające, stanowi ważny element diet odchudzających. Uwaga: Do picia i przechowywania oleju cedrowego zaleca się stosować niemetalowe sztućce i naczynia.Dawkowanie: 2,5 do 10 ml rano przed posiłkiem.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Cedrus olej, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz