Cerumex krople

Cerumex krople - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Cerumex krople. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który niejdenemu może naprawić zdrowie.

Cerumex krople własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cerumex krople – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cerumex krople opis

http://axfarm.com.pl/cerumex.aspx   SkładWoda destylowana, gliceryna, kwaśny węglan sodu.  Sposób użyciaOgrzać preparat do temperatury ciała. Przechylić głowę na bok. Wlać do jednego ucha od 5 do 10 kropli starając się by nie wydostały się na zewnątrz.UWAGA: Czubek buteleczki nie powinien być wkładany do przewodu słuchowego.Dla lepszego działania CERUMEXU, należy pozostać z przechyloną głową przez kilka minut lub włożyć do zakroplonego ucha kawałek watki, by zapobiec wypłynięciu kropli na zewnątrz. Powtarzać zakraplanie 2 razy dziennie przez okres 4 dni. Resztki woszczyny można wypłukać wodą pod prysznicem przy okazji mycia głowy wodą o temperaturze około 37°C. Nie wkładać do przewodu słuchowego żadnych patyczków z watą, długopisów, szpilek do włosów, zapałek i podobnych przedmiotów, które mogą uszkodzić przewód słuchowy. Zawartość opakowania zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.  Środki ostrożnościWyrób można stosować wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem laryngologiem.CERUMEXU nie używać przy:- wyciekach z ucha,- bólu ucha,- podrażnieniu,- wysypce w uchu,- zawrotach głowy,- urazie lub perforacji (dziury) błony bębenkowejPo operacji ucha zawsze trzeba skonsultować użycie preparatu z lekarzem.Nie używać CERUMEXU dłużej niż 4 dni.Jeśli nadmiar woszczku pozostaje nadal w uchu trzeba skonsultować się z lekarzem.Nie wolno używać preparatu na woszczek do oczu !  OpisTworzenie się twardych złogów woszczynowych jest powszechnym problemem. Przyczyną gromadzenia się woszczku w uchu jest nadmierne wydzielanie woszczyny przez gruczoły wydzielnicze przy zbyt wąskim przewodzie słuchowym. Zalegająca woszczyna prowadzi do swędzenia uszu, może powodować nieprzyjemne uczucie lub częściowy ubytek słuchu. Częstym objawem jest uczucie zalegania i szum w uchu szczególnie po zalaniu uszu wodą. Korki woszczynowe stosunkowo często tworzą się u osób używających aparaty słuchowe oraz zatyczki uszne. Problem ten dotyczy również osób czyszczących uszy za pomocą patyczków z wacikami powodując upychanie zalegającej woszczyny.W celach profilaktycznych CERUMEX zaleca się osobom uprawiającym sporty wodne.Preparat doskonale penetruje do woszczyny. Aktywny składnik preparatu w kontakcie z woszczyną powoduje jej rozmiękczenie i rozluźnienie. Tworzące się mydła zapewniają właściwą higienę przewodu słuchowego zewnętrznego.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Cerumex krople, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz