Cetalergin ten

Cetalergin ten - cechy i działanie. Sprawdźmy jak mało wiemy na temat Cetalergin ten. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to produkt, który każdemu powinien poprawić zdrowie.

Cetalergin ten własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cetalergin ten – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cetalergin ten opis

  SkładJedna tabletka powlekana zawiera 10 mg cetyryzyny dichlorowodorku (Cetirizini dychydrochloridum)  DawkowanieDorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat:Doustnie, 5 mg do 10 mg (1/2 do 1 tabletki powlekanej) raz na dobę.Pacjenci w podeszłym wieku:Jeżeli czynność nerek jest prawidłowa, nie ma konieczności modyfikacji dawki.Pacjenci z umiarkowaną lub ciężką niewydolnością nerek:Dawkę leku należy ustalać indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od stopnia niewydolności nerek. U dzieci z niewydolnością nerek dawkę należy ustalać na podstawie klirensu kreatyniny oraz masy ciała pacjenta.Pacjenci z niewydolnością wątroby:Nie ma konieczności dostosowania dawki u pacjentów z niewydolnością wątroby.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na cetyryzynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na hydroksyzynę czy pochodne piperazyny. Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min).  WskazaniaCETALERGIN TEN : leczenie przewlekłego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Leczenie alergicznego zapalenia spojówek. Leczenie przewlekłej idiopatycznej (samoistnej) pokrzywki.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Cetalergin ten, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz