Chlorella algi prasowane

Chlorella algi prasowane opis i własności. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Chlorella algi prasowane. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - tak to popularny środek, który każdemu może naprawić zdrowie.

Chlorella algi prasowane informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Chlorella algi prasowane – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Chlorella algi prasowane własności

WłaściwościChlorella jest to słodkowodna alga zawierająca pełnowartościowe białko, witaminy z grupy B, witaminy C, E, A potas oraz inne składniki mineralne łatwo przyswajalne przez organizm. Stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Może wspomagać naturalne siły obronne organizmu oraz regenerację tkanek. Działaniewzmacnia żołądkowo-jelitową błonę śluzową – naturalną barierę ochronną przeciwko szkodliwym substancjomwiąże takie trucizny jak ciężkie metale (na przykład rtęć z amalgamatów czy kadm z papierosów itd.), jak również rozpuszczalniki, pestycydy, PCB itp.stymuluje tworzenie specjalnych substancji produkowanych przez organizm, które powstrzymują infekcjewycisza pobudzenie systemu obronnego organizmu, zapobiega destrukcji spowodowanej przez własne przeciwciała (reakcja autoimmunologiczna)dostarcza organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy, minerały, kwasy tłuszczowestymuluje również pracę makrofagów – komórek odpowiedzialnych za obronę organizmu przeciwko czynnikom patogennym.DawkowanieDorośli zwykle 3 razy dziennie po 5 tabletek.Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Chlorella algi prasowane, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz