Cholamid

Cholamid - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Cholamid. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to istotny środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Cholamid informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cholamid – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cholamid informacje

Postać: Tabletki – 30 sztuk.Nazwa międzynarodowa substancji czynnej:Nicotinylmethylamidum.Postać i dawka:Cholamid, 500 mg, tabletki.Substancje czynne:1 tabletka zawiera substancję czynną:N-hydroksymetyloamid kwasu nikotynowego 500 mgoraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, skrobi glikolan sodu, krzemu dwutlenek koloidalny.Wskazania:Lek wykazuje działania żółciopędne i odkażające drogi żółciowe. Po podaniu doustnym ulega w organizmie hydrolizie do kwasu nikotynowego i formaldehydu. Kwas nikotynowy wykazuje działanie żółciopędne, żółciotwórcze i rozkurczające na pęcherzyk i drogi żółciowe. Formaldehyd wywiera działanie przeciwbakteryjne w wyniku hamowania enzymów drobnoustrojów.Lek Cholamid stosuje się żółciopędnie w zaburzeniach czynności pęcherzyka żółciowego.Zanim zastosuje się lek Cholamid.Nie należy stosować leku Cholamid, jeśli występuje:- nadwrażliwość na kwas nikotynowy i jego pochodne, formaldehyd oraz na którykolwiek składnik preparatu,- żółtaczka mechaniczna i cholestatyczna.Zachować szczególną ostrożność stosując Cholamid w przypadku kamicy żółciowej ze względu na możliwość wtórnego uszkodzenia wątroby lub trzustki w wyniku wzrostu ciśnienia w drogach żółciowych na skutek działania żółciopędnego leku. Z tego względu stosowanie leku w tym przypadku powinno być skonsultowane z lekarzem.Dawkowanie:Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem.Lek należy przyjmować doustnie, po posiłkach.Zwykle początkowo stosuje się 2 tabletki 3 razy na dobę. Po uzyskaniu poprawy dawkę zmniejsza się do 1 tabletki 3 razy na dobę. Czas leczenia najczęściej wynosi około 10 dni.W razie potrzeby lek można stosować w skojarzeniu z antybiotykami.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Cholamid, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz